Banner SANFOG.com

Online podpora

 • Kontaktujte nás v reálnom čase.
  SKYPE: sanfog.s.r.oa

  Kontaktné informácie

 • SANFOG, s.r.o.
  T.Vansovej 53
  94071, Nové Zámky
  Mobil: +421 915 600 904
  E-mail: info@sanfog.com

 • Stránka je vo výstavbe, ospravedlňujeme sa za nedostatky. Onedlho Vám táto stránka poskytne všetky informácie o produktoch ActiveFog.

 

Fakty ktoré by ste mali vedieť

- Výrazne sa zvyšuje kapacita chladenia
- Zvýšenie výroby v priemysle
- Odstraňuje zbytočné zastavenie výroby
- Nízke obstarávacie a prevádzkové náklady
- Rýchla návratnosť investície (merané v dňoch / týždňoch)
- Ovládacie prvky pre optimalizáciu výkonu v meniacich sa podmienkach

ActiveFog predchladiace systémy určené pre suché chladiace veže, tento systém je založený na 100% odparovaní vodnej hmly. Ide o osvedčenú, jednoduchú inštaláciu, ktorá je aplikovateľná na každý druh jednotky, systém bol navrhnutý a vyrobený tak, aby plne využil výkon predchladiacej hmly, tak, aby dramaticky zvýšil účinnosť chladenia priemyselných systémov suchej chladiacej veže.

Využíva vysoký tlak, kde vodná hmla sa 100% vyparí, ktorá je riadená radom automatizovaných aj ručne kontrolovatelných riadiacích jednotiek integrovaných do našich systémov. To umožňuje predchladenie aktivovať iba v prípade potreby do chladiacej veže. Ak je aktivovaný, je atomizovaná hmla prepustená do nasávaného vzduchu ako sub-klíma, ktorá sa okamžite odparí čím sa vytvorí pokles teploty vzduchu v závislosti na okolitej teplote a vlhkosti.

To umožňuje chladiacej veže pracovať efektívnejšie, takže môže uspokojiť väčšie chladenie, bez ohľadu na to, ako horúci je vonkajší vzduch. To poskytuje veľmi rýchlu návratnosť investície (merané v dňoch a týždňoch - nie v rokoch).


Systém

ActiveFog predchladiace systémy pre suché chladiace veže sa skladajú z 2 hlavných častí:

Vysokotlakové čerpadlá a systém pre kontrolu:

Tento systém sa skladá z vysokotlakového čerpadla (namiesto viacerých čerpadiel), kde každé je upravené tak, aby spĺňal chladiace zaťaženie požadované pre konkrétne chladiace veže. Prietok môže byť od niekoľko litrov za minutu - do stoviek stoviek litrov (aj pomocou jedného čerpadla) v závislosti na veľkosti veže, chladiacích a klimatických podmienok inštalácie.

Riadiace jednotky sú umiestnené v sérii a umožňujú plne automatickú a manuálnu kontrolu nad tým, koľko hmly použijete. To nám umožňuje splniť rôzne požiadavky na chladenie aj v meniacich sa podmienkach, bez odpadovej vody alebo iných zdrojov.

Vysokotlakové potrubia a trysky určené na predchladenie:

Špeciálne potrubie je rad na mieru šitých vysokotlakových nylon a / alebo nerezových trubiek a trysiek navrhnutých tak, aby vyhovovali Vašim špecifickým suchím chladiacim vežám a podmienkam životného prostredia. Každé potrubie môže obsahovať stovky trysiek a môžu byť napojené prostredníctvom push-in fittingov na jednoduché alebo sériové čerpadlá v závislosti na výkone chladiaceho systému. Počas inštalácie sú starostlivo nastavené a kalibrované trysky aby maximalizovali ich účinnosť pri použití najmenšieho množstva zdrojov.

 

Preto, lebo voda sa "100% odparí" techníka používaná pre tento druh predchladenia a skutočné fyzikálne vlastnosti týchto typov systémov nevytvárajú koróziu ani vodný kameň. Potrebné je len pravidelné čistenie. Vo vzácnom prípade, keď sa to požaduje, sme schopný Vám navrhnúť vlastné riešenie na konkrétne miesto.  


Inštalácia

ActiveFog predchladenie pre suché chladiace veže sú systémy navrhnuté na aplikáciu s akoukoľvek veľkosťou a typom vzduchom chladených systémov. Štandardná inštalácia zvyčajne trvá 1 až 3 dni a je možné realizovať u nás alebo u niektorého z našich zaškolený predajcov.

Všetky zariadenia sú dodávané so službami, ako prečistenie kondenzátorov, program údržby, voliteľné chemické úpravy, ako anti-korózne prešetrenie cievok. Inštaláciu prevedieme pri každom systéme v súlade s predpismi stavby a osobytnými potrebami zákazníka. To zahŕňa umiestnenie čerpadla, sekundárne termostaty a časovač, káble a hadice, a / alebo potrubia a ďalšie služby podľa potreby.
 

| Úvod | SANfog | Technológia | Predchladenie klimatizácií | Predchladenie chladiacich veží | Predchladenie turbín | Kontakty | Mapa stránky |

Copyright 2009 © SANFOG s.r.o. E-mail: info@sanfog.com. Všetky práva vyhradené. Designed by E-studio.sk