Banner SANFOG.com

Online podpora

 • Kontaktujte nás v reálnom čase.
  SKYPE: sanfog.s.r.oa

  Kontaktné informácie

 • SANFOG, s.r.o.
  T.Vansovej 53
  94071, Nové Zámky
  Mobil: +421 915 600 904
  E-mail: info@sanfog.com

 • Stránka je vo výstavbe, ospravedlňujeme sa za nedostatky. Onedlho Vám táto stránka poskytne všetky informácie o produktoch ActiveFog.

 

Fakty ktoré by ste mali vedieť

- úspora energie až o 30% pri predchladení klimatizácií
- až o 40 stupňov vyšší chladiaci výkon pri suchej chladiacej veže
- až o 20% viac produkcie z plynovej turbíny
- všetky naše systémy Vám prinášajú preukázané úspory s najrýchlejšou návratnostou

ActiveFog systémy sú navrhované tak, aby bolo cenovo dostupné riešenie na mnoho problémov spojených s chladiacími systémami, aby zabezpečil efektívnejší chod zariadení, nižšie prevádzkové náklady a zvyšovanie efektivity zariadení.

Vieme, že naše systémy pracujú efektívne a cheme, aby ste sa o tomto fakte presvedčili aj Vy. Nižšie sú výsledky zahraničnýchspoločnosti a štúdie, ktoré sa v súčasnosti tešia úsporám a lepším výkonom dodávaných naším ActiveFog systémom.

Príklady:

Problém: Plno sklenená predná časť, veľa chladičov pri vchode, ktoré sú otvorené niekoľkokrát za hodinu, a neustále pohyb návštevníkov prevádzky vytvoril veľké náklady na chladenie v letných mesiacoch. Kvalita vody - Extrémne tvrdá

Riešenie: Nainštalujte ActiveFog predchladiaci systém na dve 10 tonovéjednotky a na 2 menšie chladiace jednotky - pomocou úpravy vody odstránite tvrdosť vody.

Výsledok: Zníženie nákladov na elektrickú energiu v priemere o $ 400/mesiac v roku 2009 v porovnaní s rokom 2008. Cievky, sú čisté, dokonca ešte čistejšie ako pred inštaláciou (koncoročné čistenie sa vyžaduje)

Návratnosť: 11 mesiacov!

 

 

 

 

 

 


Problém: Výrobné zariadenia ktoré generuje množstvo tepla tak, že sa zvyšujú náklady na chladenie pre túto 40.000 m² výrobný závod. Kvalita vody - tvrdá.

Riešenie: Inštalácia ActiveFog systému pre klimatizačné zariadenie na 4 veľké AC jednotky - pomocou systému úpravy vody ošetríte tvrdosť vody.

Výsledok: výrobný závod za letné obdobie (júl až október) zaplatilo v priemere 22.608 dolárov / mesiac pred inštaláciou svojho systému ActiveFog. Po inštalácií systému, mesačné náklady na elektrinu klesli na 18.659 dolárov / mesiac - priemerná úspora 3.949 dolárov za mesiac. Podľa požiadaviek klienta, boli sledované úspory aj v ďalších rokoch čo bolo 17% zníženie celkových nákladov na elektrinu, čo zodpovedá viac ako ± 30% zníženie nákladov na klimatizáciu. Ako bonus, cievky na vonkajších jednotkách sú tak čisté, ako nové.

Návratnosť: 3 mesiace!

 

 

 


Problém: Niekoľko aislesof dverových jednotiek a coolerov, ktoré sú otvorené niekoľkokrát za deň. To vyvolalo veľké náklady na chladenie, ako aj ďalšie problemy pri ich udržiavaní na požadovanej teplote počas najteplejších dňa. Kvalita vody - tvrdá.

Riešenie: Nainštalujte ActiveFog predchladiaci systém na jednom z 8 ventilátorových chladiacích jednotiek - pomocou systému úpravy vody ošetríte tvrdosť vody.

Výsledok: Pred inštaláciou predchladiaceho zariadenia chladiace jednotky spotrebovali 8.802 kWh za týždeň. Keď bol aktivovaný systém ActiveFog, spotreba klesla na 6523 kWh za týždeň - viac ako 25% úspora.

Návratnosť: 5 mesiacov!

 

 

 

 

 


Problém: Firma prevádzkuje zariadenia pre nakládku lodí v Houstone, Texas na ropu, zemný plyn a propán-bután. Propán bol naložený do tankerov počas zimy, aby minimalizovali tepelné rozťažnosti a aby uľahčili rýchlejší prenos z pevniny na lod. Svetový dopyt rástol a menil sa; teraz musia byť naložené aj v letných mesiacoch. Ale nakoľko suché chladiace veže nedokázali propán dostatočne schladiť počas horúcich letných dní, mohol by sa prenos zastaviť.

Riešenie: Nainštalujte ActiveFog predchladiaci systém na suché chladiace veže. Chladiaci výkon bol vylepšený približne o 30%, takže aj v najteplejších dňoch, sadzby prepravy propánu boli tak dobré, ako uprostred zimy.

Návratnosť: 1 deň!

 

 

 

 


Problém: Počas letných mesiacov chladiace veže nedokážu držať krok s potrebami chladenia materiálu počas procesu výroby ocele, takže celý proces bol spomalený až o 30%, ktorá stojí milióny dolárov.

Riešenie: Nainštalujte 3 - 900 tryskove predchladiace zariadenie ActiveFog na suché chladiace veže pre zníženie teploty.

Výsledok: Chladením nasávaného vzduchu sme dokázali, že aj v najteplejších dňoch, bola výroba ocele udržiavaná na maximálnom výkone.

Návratnosť: 1 smena!

 

 

 


Problém: Celá fabrika je poháňaná vnútornou plynovou turbínou. Výdavky na vytvorenie elektriny sú drahé, najmä počas letných horúčav, keď bola účinnosť znížená až o 30%.

Riešenie: Nainštalujte 300 tryskove predchladiace zariadenie ActiveFog na prívod vzduchu a ventiláciu.

Výsledok: Chladením nasávaného vzduchu výkon turbíny bol posilnený späť na 100%, čo sa prejavilo aj na významnom znížení nákladov a lepšiu životnosť turbíny.

Návratnosť: 1 mesiace!

 

 

 

 

 

| Úvod | SANfog | Technológia | Predchladenie klimatizácií | Predchladenie chladiacich veží | Predchladenie turbín | Kontakty | Mapa stránky |

Copyright 2009 © SANFOG s.r.o. E-mail: info@sanfog.com. Všetky práva vyhradené. Designed by E-studio.sk