Banner SANFOG.com

Online podpora

 • Kontaktujte nás v reálnom čase.
  SKYPE: sanfog.s.r.oa

  Kontaktné informácie

 • SANFOG, s.r.o.
  T.Vansovej 53
  94071, Nové Zámky
  Mobil: +421 915 600 904
  E-mail: info@sanfog.com

 • Stránka je vo výstavbe, ospravedlňujeme sa za nedostatky. Onedlho Vám táto stránka poskytne všetky informácie o produktoch ActiveFog.

 

Fakty ktoré by ste mali vedieť

- spoľahlivé úspory
- nízke obstarávacie a prevádzkové náklady
- aplikovateľná na každý druh zariadenia
- návratnosť investície v mesiacoch a nie rokoch
- automatizovaný inteligentný riadiací systém čerpadla
- efektívne odstraňovanie vodného kameňa

ActiveFog predchladiace systémy sú unikátne Dual Action systémy, ktoré používajú odparovanie a priamu výmenu tepla. Ide o osvedčenú, jednoduchú technológiu, ktorý bol navrhnutý a vyrobený tak, aby plne využil predchladiaci výkon hmly, aby sa drasticky zvýšila výmena tepla v priemyselných klimatizačných a chladiacich systémoch, a to všetko bez obáv z korózie cievky alebo tvorby vodného kameňa. Áno, čítate správne - bez obáv korózie alebo vodného kameňa!

Používajú sa čerpadlá s nízkym prietokom a stredným tlakom, ktorá je riadená automatizovanými riadiacími jednotkami integrované do nášho systému. To umožňuje aby bolo predchladenie aktivované iba v prípade potreby. Ak je systém aktivovaný, vytvára sa ultra-jemná hmla aplikovaná v prednej časti cievok. Táto "zahmlená zóna" vytvára okamžitý pokles teploty vzduchu okolo 15 stupňov (aj pri vysokej vlhkosti). Kombinácia oboch princípov, chladiča vzduchu a styku vodnej hmly s povrchom cievky umožňuje najrýchlejšiou výmenu tepelnej energie. Táto okamžite a podstatne znižuje hydrostatický tlak jednotiek, výsledkom je 20 až 25 percent nižšia spotreba energie.


Inštalácia

ActiveFog predchladiaci systém je navrhnutý pre aplikáciu na akúkoľvek veľkosť a typ vzduchom chladeného systému. Štandardná inštalácia zvyčajne trvá 1 - 2 dni a je možné realizovať u nás alebo u niektorého z našich zaškolený predajcov.

Všetky zariadenia sú dodávané so službami, ako prečistenie kondenzátorov, program údržby, voliteľné chemické úpravy, ako anti-korózne prešetrenie cievok. Inštaláciu prevedieme pri každom systéme v súlade s predpismi stavby a osobytnými potrebami zákazníka. To zahŕňa umiestnenie čerpadla, sekundárne termostaty a časovač, káble a hadice, a / alebo potrubia a ďalšie služby podľa potreby.

Štúdia a testovanie

My vám môže poskytnúť presvedčivé údaje a výsledky testov od zákazníkov a ďalších subjektov, plus "Zlepšenie výkonu a úspory Garantované", ale ak to nestačí - môžeme ukázať vám presne, koľko ušetríte tým, že inštaluje systém na skúšku . Týmto spôsobom môžete zistiť návratnosť investícií presnejšie a urobiť kvalifikované rozhodnutie, pokiaľ ide o výhody ActiveFog predchladiacich systémov.

Spýtajte sa nás koľko môžete pomocou nášho systému ušetriť.

  

| Úvod | SANfog | Technológia | Predchladenie klimatizácií | Predchladenie chladiacich veží | Predchladenie turbín | Kontakty | Mapa stránky |

Copyright 2009 © SANFOG s.r.o. E-mail: info@sanfog.com. Všetky práva vyhradené. Designed by E-studio.sk