Banner SANFOG.com

Online podpora

 • Kontaktujte nás v reálnom čase.
  SKYPE: sanfog.s.r.oa

  Kontaktné informácie

 • SANFOG, s.r.o.
  T.Vansovej 53
  94071, Nové Zámky
  Mobil: +421 915 600 904
  E-mail: info@sanfog.com

 • Stránka je vo výstavbe, ospravedlňujeme sa za nedostatky. Onedlho Vám táto stránka poskytne všetky informácie o produktoch ActiveFog.

 

Fakty ktoré by ste mali vedieť

- zvýšenie výkonu až o 20%
- 100% odparovanie v prípade potreby
- znižuje emisie NOx
- návratnosť investície v mesiacoch a nie rokoch
- automatizovaný inteligentný riadiací systém čerpadla
- nízke obstarávacie a prevádzkové náklady

ActiveFog predchladiace systémy pre turbíny sú účinné, 100% odparovacie systémy predchladenia nasávaného vzduchu. Ide o osvedčenú, jednoduchú technológiu, ktorý bol navrhnutý a vyrobený tak, aby plne využil predchladiaci výkon hmly, aby sa drasticky zvýšila účinnosť plynových turbín pomocou chladenia a kondenzácie nasávaného vzduchu.

Využíva vysoký tlak, kde vodná hmla sa 100% vyparí, ktorá je riadená radom automatizovaných aj ručne kontrolovatelných riadiacích jednotiek integrovaných do našich systémov. To umožňuje predchladenie aktivovať iba v prípade potreby do chladiacej veže. Ak je aktivovaný, je atomizovaná hmla prepustená do nasávaného vzduchu ako sub-klíma, ktorá sa okamžite odparí čím sa vytvorí pokles teploty vzduchu v závislosti na okolitej teplote a vlhkosti.

Toto kondenzuje nasávaný vzduchu tak, aby turbína mohla pracovať na maximálny výkon po celý rok. To poskytuje veľmi rýchlu návratnosť investície (merané v týždňoch - nie rokoch), kvôli lepším výkonom, obzvlášť počas horúcich letných dní.


Systém

ActiveFog predchladiace systémy pre suché chladiace veže sa skladajú z 2 hlavných častí:

Vysokotlakové čerpadlá a systém pre kontrolu:

Tento systém sa skladá z vysokotlakového čerpadla (namiesto viacerých čerpadiel), kde každé je upravené tak, aby spĺňal chladiace zaťaženie požadované pre konkrétne turbíny. Prietok môže byť od niekoľko litrov za minutu - do stoviek stoviek litrov (aj pomocou jedného čerpadla) v závislosti na veľkostiturbíny, chladiacích a klimatických podmienok inštalácie.

Riadiace jednotky sú umiestnené v sérii a umožňujú plne automatickú a manuálnu kontrolu nad tým, koľko hmly použijete. To nám umožňuje splniť rôzne požiadavky na chladenie aj v meniacich sa podmienkach, bez odpadovej vody alebo iných zdrojov.

Vysokotlakové potrubia a trysky určené na predchladenie:

Špeciálne potrubie je rad na mieru šitých vysokotlakových nylon a / alebo nerezových trubiek a trysiek navrhnutých tak, aby vyhovovali Vašim špecifickým podmienkam turbíny a podmienkam životného prostredia. Každé potrubie môže obsahovať stovky trysiek a môžu byť napojené prostredníctvom push-in fittingov na jednoduché alebo sériové čerpadlá v závislosti na výkone chladiaceho systému. Počas inštalácie sú starostlivo nastavené a kalibrované trysky aby maximalizovali ich účinnosť pri použití najmenšieho množstva zdrojov.

 

Aby boli odstránené obavy z vytvorenia vodného kameňa alebo korózie, používame kombináciu "100% odparovania", ošetrenie vody a redukcia minerálov vo vode - ako je potrebné vieme navrhnúť aj špeciálne riešenie pre každú inštaláciu.  


Inštalácia

ActiveFog predchladenie pre turbíny sú systémy navrhnuté na aplikáciu s akoukoľvek veľkosťou a typom systémov nasávania vzduchu. Štandardná inštalácia zvyčajne trvá 1 až 3 dni a je možné realizovať u nás alebo u niektorého z našich zaškolený predajcov.

Všetky zariadenia sú dodávané so službami, ako prečistenie, program údržby, voliteľné chemické úpravy, ako anti-korózne prešetrenie. Inštaláciu prevedieme pri každom systéme v súlade s predpismi stavby a osobytnými potrebami zákazníka. To zahŕňa umiestnenie čerpadla, sekundárne termostaty a časovač, káble a hadice, a / alebo potrubia a ďalšie služby podľa potreby.

 
 

| Úvod | SANfog | Technológia | Predchladenie klimatizácií | Predchladenie chladiacich veží | Predchladenie turbín | Kontakty | Mapa stránky |

Copyright 2009 © SANFOG s.r.o. E-mail: info@sanfog.com. Všetky práva vyhradené. Designed by E-studio.sk