Pokiaľ máte problém so zobrazením, kliknite sem.

Picture

Picture

Picture

Nový zrealizovaný priemyselný projekt:

Nainštalovali sme 2 čerpadlá typu PRO do firmy v automobilovom premysle. Naše najvýkonnejšie čerpadlo PRO s riadiacou jednotkou sme aplikovali do brúsiacich boxov na minimalizovanie prašnosti v priestore a na zlepšenie pracovného prostredia pre zamestnancov firmy. Čerpadlá sú umiestnené v blízkosti aplikácie, kde distribúcia vysokotlakej vody je pomocou špeciálnych držiakov na trysky po bočných stranách boxov. Pomocou cyklického časovača sa nastavuje čas zapnutia a vypnutia podľa potrieb a podľa vyťaženosti linky, v kabínach je nainštalovaný snímač vlhkost a teploty, ktorý stále sleduje aktuálne hodnoty v priestore a zabranuje tak nadmernej tvorbe vlhkosti. Výhodou tejto inštalácie je aj nenáročná obsluha a údržba. Jedno čerpadlo použitím 100kg/hod vody odparovanim absorbuje 69kW tepla zo vzduchu, to znamená že čerpadlo spotrebuje cca 1kW energie a takto dokáže vytvoriť chladiaci efekt s výkonom 69kW v priemere.

Prečítajte viac >>>

Ak sa chcete dozvedieť viac aké výhody náš systém môže priniesť aj pre Vaše podnikanie prosím kontaktujte nás na tel. čísle: +421 915 600 904 alebo vyplnte náš formulár.

Nové čerpadlo pre menšie priestory

Picture Čerpadlo určené pre menšie terasy a do menších prevádzok. Toto čerpadlo poskytuje základne prvky domáceho systému ako je automatické odvodňovanie potrubia po vypnutí systému, 12V riadiaca jednotka s cyklickým časovačom, ktoré umožnuje nastavovanie času vypnutia a zapnutia do maximálneho intervalu 2min start a 2min stop. Čerpadlo je vybavené chrániacim krytom, čo Vám umožnuje čerpadlo inštalovať aj bez problémov do vonkajšieho prostredia. Toto zariadenie Vám poskytuje aj ďalší komfortný prvok, čo je dialkové ovládanie, pomocou čoho z jednoducho viete zapínať a vypínať systém. Aj toto čerpadlo, tak ako všetky naše čerpadlá vytváraju minimálne 50-80Bar, sú veľmi tiché, nakolko sú konštruované tak aby fungovali na 990 otáčok, pomocou čoho dosahuje čerpdlo maximálnu hlučnosť 55dB. Chladenie čerpadlo je zabezpečené ventilátorom.

Prečítajte viac >>>

Naše najvýkonnejšie čerpadlá PRO a H-PRO

Picture Čerpadlo určené pre premyselné použitie a pre technologicky náročné projekty. Toto čerpadlo poskytuje všetky možnosti riadenia, je vybavené automatickým odvodňovaním potrubia po vypnutí systému, prečistenie trubiek, čo zabranuje tvorbe baktérií, 12V riadiaca jednotka s digitálnym cyklickým časovačom, programom AGENDA, kde si môžete naprogramovať každý deň v týždni, poskytuje možnosť pripojenia humidistatu na sledovanie vlhkosti a teploty, priame ovládanie všetkých prvkov z jednej riadiacej jednotky. Čerpadlo je vybavené chrániacim krytom, čo Vám umožnuje čerpadlo inštalovať aj bez problémov do vonkajšieho prostredia. Toto zariadenie Vám poskytuje aj ďalší komfortný prvok, čo je dialkové ovládanie, pomocou čoho z jednoducho viete zapínať a vypínať systém a je vybavený aj GSM bránou, pomocou čoho z hociktorého miesta viete obsluhovať čerpadlo a to zaslaním SMS správy na čerpadlo. Aj toto čerpadlo, tak ako všetky naše čerpadlá vytváraju minimálne 50-80Bar, sú veľmi tiché, nakolko sú konštruované tak aby fungovali na 990 otáčok, pomocou čoho dosahuje čerpdlo maximálnu hlučnosť 55dB. Chladenie čerpadlo je zabezpečené ventilátorom.

Picture

Prečítajte viac >>>

| Miesta implementácie | Foto + Video| Referencie | NewsLetter |

Chladenie inšpirované prírodou

Sanfog s.r.o., T.Vansovej 53, Nové Zámky.
Anti-spam ochrana | Prirodzena klimatizacia | Vonkajšie chladenie | Zdvojené podlahy

Visit us also on:
sanfog facebooksanfog on twitterSanfog on youtubeSanfog on picassaSanfog on bloggerSanfog on flickrSanfog on linkedinSanfog on myspace


Aby ste každý mesiac dostával náš newsletter, prosím pridajte našu e-mailovú adresu info@sanfog.com do Vášho adresára kontaktov. Ak si neželáte v budúcnosti dostávať od našej spoločnosti Sanfog s.r.o. newsletter, prosím kliknte sem a do predmetu uvedte "neposielať".