Pokiaľ máte problém so zobrazením, kliknite sem.
Apríl 2011
English | Hungarian | German | Czech | Polish

Picture

Picture

Odlíšte sa od konkurencie a doprajte Vašim zákazníkom viac pohodlia
pomôžeme Vám zvýšiť návštevnosť Vašej letnej terasy

Vonkajšie terasy, záhrady, okolia bazénov a rôzne zábavné podniky, ktoré boli vytvorené veľmi starostlivo a za nemalé finančné prostriedky, sa stávajú v horúcich letných mesiacoch pre extrémne teploty nefunkčnými. Zvýšený stupeň znečisťovania ovzdušia pôsobený hustou premávkou, prach a pachy? Nedokážete úspešne čeliť príliš veľkému počtu nezvaných hostí v podobe hmyzu, komárov? Prečítajte viac >>>

Ak sa chcete dozvedieť viac aké výhody náš systém môže priniesť aj pre Vaše podnikanie prosím kontaktujte nás na tel. čísle: +421 915 600 904 alebo vyplnte náš formulár.

Výhody :

- Pomocou chladiaceho a zvlhčovacieho systému SANFOG vytvárate príjemné prostredie, ktoré sa môže stať významným faktorom na zvyšovanie obratu v hoteloch, reštauráciách, letoviskách, zábavných a iných zariadeniach zameraných na privítanie hostí. 
- Priláka hostí, zvyšuje návštevnosť a obraty, lebo hostia sa dlhšie zdržia a viac minú. Hostia, turisti, návštevníci a diváci cítia sviežosť a môžu si dlhšie užívať udalosti, miesta a podujatia pod holým nebom bez toho, aby museli čeliť slnečným lúčom alebo horúčave. 
- Systém nevyužíva žiadne chemické látky, preto nie je škodlivý na prostredie a zdravie

 
Ako chladíme
Naše zariadenia sú ideálne v otvorených priestoroch alebo dokonca aj vo vnútorných priestoroch. Chladenie funguje na základe teórie vyparovania, kde studená voda nasáva teplo z okolia a použije túto energiu pre vlastne odparovanie. Aby bola maximalizovaná kapacita nasávania vody a aby absorbovalo co najviac tepla z atmosféry bez akéhokolvek problému vlhkost, naše zariadenia používajú špeciálne trysky ktoré vytvoria 5 mikrónové vodné kvapky (ktoré je 10 krát menšie než vlasový priemer). Vdaka týmto tryskám zariadenie vytvára okolo seba „hmlu“, tak, aby vodné kvapky nasali co najviac tepla z okolia pred úplným vyparením, táto metóda je známa ako „bleskové odparovanie“ vody, kde vodná para dokáže znížit vonkajšiu teplotu o 10-15°C bez toho aby použil chemikálie alebo iné zdraviu škodlivé látky a nebudete mat ani pocit mokrosti.

Naše výpočty budú pokračovať aj v ďalších vydaniach nášho "SANFOG NEWSLETTERu"

| Miesta implementácie | Foto + Video| Referencie | NewsLetter |

Chladenie inšpirované prírodou

Sanfog s.r.o., T.Vansovej 53, Nové Zámky.
Anti-spam ochrana | Prirodzena klimatizacia | Vonkajšie chladenie | Zdvojené podlahy

Visit us also on:
sanfog facebooksanfog on twitterSanfog on youtubeSanfog on picassaSanfog on bloggerSanfog on flickrSanfog on linkedinSanfog on myspace


Aby ste každý mesac dostával náš newsletter, prosím pridajte našu e-mailovú adresu info@sanfog.com do Vášho adresára kontaktov. Ak si neželáte v budúcnosti dostávať od našej spoločnosti Sanfog s.r.o. newsletter, prosím kliknte sem a do predmetu uvedte "neposielať".