Pokiaľ máte problém so zobrazením, kliknite sem.
Október 2010
Picture

Nová inštalácia
Inštalácia ventilátorových jednotiek so špeciálnymi tryskami, pomocou ktorých náš systém chladí operátorov v lisovni plastov. Výhodou inštalácie sú nízke prevádzkové náklady a možnosť cieleného chladenie, čo znamená značné šetrenie nákladov na chladenie. Okrem znižovanie teploty naše zariadenie znižuje výbušnosť prostredia a prašnosť.

Ak sa chcete dozvedieť viac aké výhody náš systém môže priniesť aj pre Vaše podnikanie prosím kontaktujte nás na tel. čísle: +421 915 600 904 alebo vyplnte náš formulár.

Pridali sme náš online katalóg referencií a produktov
Tento mesiac sme obnovili našu internetovú stránku, kde sme pridali nové online katalógy, ktoré Vám umožnia prezerať si katalóg v interaktívnej podobe tlačeného katalógu. Pribudli aj ďalšie jazyky na stránke, na ktorých ešte pracujeme ale poskytujú všeobecné informácia v angilckom, maďarskom, nemeckom, českom a poľskom jazyku. Ak si želáte viac prečítať o tejto téme prosím kliknite na odkaz nižšie.
Prečítajte viac >>>
Rozšírili sme naše "miesta implementácie"
Všestrannosť naších zariadení nám ponúka možnosť použitia systémov v rôznych odvetviach, preto sme si zvolili spoluprácu so švajčiarskou firmou ktorá vyrába 100% organické a naturálne látke ktoré okrem iných vlastností efektívne neutralizuje zápach. Túto látku pomocou dávkovacieho čerpadla a naších systémov aplikujeme na miesta kde ochrana ovzdušia a čistý vzduch je prioritou. Ak si želáte viac prečítať o tejto téme prosím kliknite na odkaz nižšie.
Prečítajte viac >>>
 
Sanfog s.r.o., T.Vansovej 53, Nové Zámky.
Anti-spam ochrana | Prirodzena klimatizacia | Vonkajšie chladenie | Zdvojené podlahy
Aby ste každý mesac dostával náš newsletter, prosím pridajte našu e-mailovú adresu info@sanfog.com do Vášho adresára kontaktov. Ak si neželáte v budúcnosti dostávať od našej spoločnosti Sanfog s.r.o. newsletter, prosím kliknte sem.